T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KIRKLARELİ / BABAESKİ - Mesleki Eğitim Merkezi

Haberler

Şbt

Koronavirüs ile ilgili gerekli koruma ve kontrol önlemlerinin alınması konusunda bilgi almak için tıklayınız. meb_iys_dosyalar/39/02/787982/dosyalar/2020_02/18114143_korona.pdf

Şbt

Uluslararası 5. Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi (Türkiye ETZ 2020) Millî Eğitim Bakanlığı Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü önderliğinde GESS Türkiye Fuarı ile birlikte 2, 3 ve 4 Nisan 2020 tarihlerinde İstanbul'da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecek.

Şbt

2020 Şubat  Dönemi Kalfalık  ve Ustalık Beceri sınavlarına bugün Babaeski Mesleki Eğitim Merkezi'nde saat 14:00'de Bilgisayar Teknik Servis dalı kalfalık beceri sınavı ile devam edildi.

Şbt

2020 Şubat  Dönemi Kalfalık  ve Ustalık Beceri sınavları bugün Babaeski VHS Ayakkabı fabrikasında saat 10:00'da Ayakkabı Üretimi dalı kalfalık beceri sınavı ile başladı.

Şbt

Erasmus + Avrupa stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te stajlarını başarı ile tamamlayarak 15.02.2020 Cumartesi günü yurda döndüler. Tüm öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Şbt

2020 Şubat dönemi Kalfalık ve Ustalık E- Sınavları 15 Şubat 2020 Cumartesi Günü tamamlandı. E- sınav sonuçları ise çalışma takvimine göre 06 Mart 2020 Cuma Günü otomatik olarak E-Mesem sistemine aktarılacağından belge basım işlemleri 06 Mart 2020 tarihinden itibaren başlayacaktır. Belgeler onaylandıktan sonra ise ayrıca web sitemizden duyuru yapılacaktır.

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te Han Electromechanic Grup firmasındaki stajlarını başarı ile tamamlayarak sertifika almaya hak kazandılar. Öğrencilerimizi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te son gün öncesinde bugün Türk Şehitliği'ni ziyaret ettiler. 

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te stajlarına devam ediyorlar. 13.02.2020 Perşembe günü (Bugün) öğrencilerimiz Romanya Türk İş Adamları Derneği Başkanı Güven Güngör bey'in (Umeb Elektromotoren) fabrikasını ziyaret ederek elektrik motorlarının imalat süreçlerini yerinde öğrenme imkanı buldular. 

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te stajlarına devam ediyorlar. 12.02.2020 Çarşamba günü (Bugün) öğrencilerimiz pano montajı uygulamasını gerçekleştirdiler.

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te stajlarına bugünde devam ettiler. Staj programına göre öğrencilerimiz bugün kompanzasyon panosu ve diğer panoların imalat süreçlerini ilgili firmada yerinde öğrendiler. 

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te stajlarına devam ediyorlar. 10.02.2020 Pazartesi günü (Bugün) öğrencilerimize Han Electromechanic proje müdürü tarafından proje taahhüt ve kompanzasyon konularında bir eğitim verildi. 

Şbt

2020 Şubat Dönemi Kalfalık ve Ustalık sınavlarında Merkezimize müracaat eden adaylarımızın Lüleburgaz Mesleki Eğitim Merkezindeki Beceri Sınavları 08-09 Şubat 2020 tarihlerinde tamamlandı. 

Şbt

Erasmus +Avrupa Stajında öğrencilerimiz 08.02.2020 Cumartesi günü Romanya'nın başkenti Bükreşi ziyaret ettiler. 

Şbt

Erasmus + Avrupa Stajında öğrencilerimiz Romanya'nın başkenti Bükreş'te Cosmopolis inşaatı elektrik proje ekibinde staj çalışmalarına devam ediyorlar.